ما را دنبال کنید در

طراحی سایت در اصفهان

اشتراک گذاری:

طراحی سایت در اصفهان

اهمیت طراحی سایت در اصفهان

اصفهان، به عنوان یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران، به موقعیت جغرافیایی و تاریخی خود برای ایجاد پیشرفت در بسیاری از زمینه‌ها افتخار می‌کند. با این وجود، در زمینه وب‌سایت‌های فروشگاهی و شرکتی، می‌توان گفت که اصفهان نسبت به شهرهایی مانند تهران نیاز به رشد و توسعه بیشتری دارد. اصفهان هنوز به توانایی و ظرفیت خود در این زمینه‌ها فروشگاه اینترنتی و فعالیت شرکت های اصفهانی دست یافته پیدا نکرده‌است.

همان‌طور که در جستجوهای اینترنتی مشاهده می‌شود، نتایج اولیه برای کلمات کلیدی مرتبط با فروشگاه‌های آنلاین و وب‌سایت‌های شرکتی، به وب‌سایت‌ها و شرکت‌های مستقر در شهرهای دیگر مانند تهران تعلق دارد، در صورتی که شرکت‌هایی با همان ظرفیت و حتی بیشتر در اصفهان حضور فعال دارند، ولی به خاطر حضور کم رنگ در سطح فضای آنلاین برای رشد بیشتر و مشتریان جدید کاملا ناشناخته باقی مانده‌اند.

با استفاده از تخصص و تجربه‌های ما در حوزه طراحی و توسعه وب‌سایت، تیم سورفپینگ آماده است که به کسب‌وکارهای اصفهانی کمک کند تا در جهت ایجاد وب‌سایت‌های با استاندارد بین المللی ، گام‌های مثبتی در فضای آنلاین بردارند. توانمندی‌های ما در زمینه راه‌اندازی فروشگاه‌های آنلاین، ارتقاء وب‌سایت‌های شرکتی و بهینه‌سازی راه‌های دسترسی به مخاطبان، از مزایایی است که می‌توانیم به کسب‌وکارهای اصفهانی ارائه دهیم.

چالش‌های طراحی سایت در اصفهان

1. تبلیغات برای وبسایت:

تبلیغات برای وبسایت یکی از اصولی‌ترین و مهم‌ترین مواردی است که برای افزایش نشانی (ترافیک) وبسایت و جذب کاربران جدید باید در نظر گرفته شود. این تبلیغات می‌توانند به صورت تبلیغات پرداخت به میزان نمایش (PPM)، تبلیغات پرداخت به کلیک (PPC)، تبلیغات اجتماعی، تبلیغات محتوا و دیگر روش‌های تبلیغاتی انجام شوند. هدف اصلی تبلیغات برای وبسایت، افزایش آگاهی کاربران از وجود وبسایت و جذب ترافیک کیفی و تفاوت‌سازی از رقبا است.

2. پشتیبانی مناسب از وبسایت:

پشتیبانی مناسب از وبسایت به معنای ارائه خدمات فنی و فناوری جهت حفظ و بهبود عملکرد و امنیت وبسایت است. این شامل مدیریت و به‌روزرسانی سیستم‌ها، پشتیبان‌گیری دوره‌ای از داده‌ها، رفع اشکالات فنی، بهینه‌سازی سرعت بارگذاری وبسایت و موارد مشابه می‌شود. پشتیبانی مناسب به وبسایت اطمینان می‌بخشد که در هر زمان از نظر عملکرد و امنیت به خوبی عمل می‌کند.

3. پشتیبانی از کاربران و مشتریان:

پشتیبانی از کاربران و مشتریان به معنای ارتباط و ارائه خدمات به کاربران و مشتریان وبسایت است. این شامل پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های کاربران، حل اشکالات و مشکلاتی که ممکن است در استفاده از وبسایت بوجود آید، و ارائه راهنمایی و مشاوره به کاربران برای بهره‌وری بیشتر از ویژگی‌ها و خدمات وبسایت می‌شود. پشتیبانی موثر به کمک بهبود تجربه کاربری، افزایش رضایت مشتریان و حفظ مشتریان فعلی کمک می‌کند.

راهکارهای موفقیت طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت اصولی و تخصصی شما را تا ۵ سال به طراحی دوباره، تعویض قالب در وردپرس و برنامه‌نویسی  در سایت های اختصاصی بی‌نیاز می‌کند. پس از گذشت این مدت نیز با تغییرات کوچک می‌توانید سایت خود را بروز نگه‌داشته و از اتلاف هزینه جلوگیری کنید.

طراحی ریسپانسیو و سرعت عالی

اطمینان از اینکه وبسایت به درستی بر روی تمام دستگاه‌ها از جمله موبایل، تبلت و کامپیوتر نمایش داده می‌شود و تجربه کاربری همگن ارائه می‌شود.

تولید محتوا با کیفیت:

ارائه محتوای متنوع، اطلاعات مفید و کاربردی درباره محصولات و خدمات، مقالات اطلاعاتی و مطالب جذاب که کاربران را به وبسایت جذب کند.

سئو و بهینه‌سازی:

بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (سئو) تا در نتایج جستجوها بهتر دیده شود و بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجوی معتبر.

به‌روزرسانی مداوم:

نگهداشتن وبسایت به‌روز و انجام بهینه‌سازی‌های دوره‌ای برای بهبود عملکرد و نگهداری از امکانات وبسایت.

تامین امنیت

ایجاد امنیت در وبسایت از طریق رمزنگاری اطلاعات حساس کاربران و استفاده از پروتکل‌های امنیتی برای محافظت از اطلاعات.

به این نکته توجه داشته باشید که ممکن یک سایت فعال و قدیمی داشته‌ باشید که به دلیل استفاده از یک سیستم قدیمی و طراحی منسوخ، به بازخورد کافی دست پیدا نکرده باشید. اما این موقعیت یک فرصت سودآوراست؛ با انجام بازسازی سایت با طراحی ریسپانسیو و واکنش‌گرا که با نیازها و توقعات کاربران همخوانی داشته باشد، می‌توانید به ازای هزینه اضافی، بهبود و بهینه‌سازی مطلوبی را به دست آورید، و بدون از بین رفتن اعتبار سایت نهایت استفاده را از وبیسایت قدیمی خود ببرید.

بهترین روش کاری برای طراحی وب‌سایت در اصفهان

در طراحی سایت‌های فروشگاهی و شرکتی، تفاوت‌های مهمی در مراحل نگهداری و بهره‌برداری وجود دارد، اما مراحل ابتدایی طراحی به طور کلی مشابه هستند. با روش طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی توسط سورفپینگ آشنا خواهیم شد.


روش کار ما مرحله به مرحله طراحی شده است. بعد از ارتباط با ما و مشاوره تخصصی با تیم سرفپینگ، مراحل طراحی پروژه و ایجاد پروتوتایپ تحت نظارت مدیر فنی و با همکاری کارفرما آغاز می‌شود. سپس، تیم برنامه‌نویسی و توسعه پروژه را پیاده سازی می‌کند. پس از اتمام فاز پیاده‌سازی، مراحل تست و ارزیابی با دقت انجام می‌شود و در نهایت، پروژه به مرحله انتشار و راه‌اندازی می‌رسد.

۱. مشاوره تخصصی

آغاز یک همکاری بلند مدت، نیاز به مشاوره صحیح و حرفه ای تحت نظر کارشناسان متخصص دارد. ما در سرفپینگ قبل از تصميم گیری، به تمام چالش ها و ابهامات در حوزه کسب و کار شما در اینترنت پاسخ خواهیم داد. از اولویت های ما، ایجاد بستری مطمئن و امن در تمامی مشاغل در حوزه وب است که این امر با ارائه مشاوره تحت نظر متخصصين سرفپینگ و راهکارهای کارآمد ميسر می شود.

۲. طراحی پروژه و پروتوتایپ:

فرآیند طراحی پروژه و پروتوتایپ، فرایند تبدیل ایده‌ها به واقعیت است، با ساخت نمونه اولیه، تیم طراحی سایت می‌تواند ایده‌های خود را به روشی قابل درک به کارفرما ارائه دهد و احتمالات پیش بینی شده و پیش بینی نشده را مشاهده کرده و سپس در تصمیم گیری نهایی بهینه عمل کنند. ایجاد نمونه اولیه یا پروتوتایپ از پروژه بخش مهمی از فرآیند طراحی است، با ساخت نمونه اولیه، ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت سایت مورد نظر، از سرمایه گذاری‌های بزرگ در جای اشتباه جلوگیری به عمل می‌آید.

۳. برنامه نویسی و پیاده سازی پروژه:

در این بخش از فرآیند طراحی وب‌سایت، ابتدا طرح اولیه UI/UX سایت تهیه شده و تغییرات مطابق با توصیه‌های کارفرما بر روی طرح اعمال شده و نسخه نهایی طرح به دست تیم توسعه فنی سرفپینگ داده می‌شود. تیم توسعه فنی با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز و تحت نظر مدیر فنی سرفپینگ، کدنویسی پروژه را انجام خواهد داد.


در ابتدا، تیم Front-End وظیفه دارد طرح را به زبان‌های تحت وب مانند (HTML، CSS، JavaScript) تبدیل کند و سپس، تیم Back-End تمام سناریوهای پروژه را طراحی و پیاده‌سازی خواهد کرد. از جمله مزیت‌های برجسته در طراحی سایت ما، کدنویسی مطابق با استانداردهای گوگل و سرعت بالای صفحات است که پس از تست با ابزارهای گوگل، به امتیازهای ۹۹/۱۰۰ دست خواهیم یافت.

۴. تست و پشتیبانی:

یکی از اولویت‌های مهم در راستای پیاده‌سازی کسب و کار شما در دنیای آنلاین، فاز پشتیبانی و تست جامع سناریوهای مورد نظر پروژه است. در این مرحله کلیدی، تیم فنی با دقت و دیگر تیم‌های مختص به صورت گام به گام تمام سناریوهای مورد درخواستی را ارزیابی خواهند کرد. تیم پشتیبانی سرفپینگ تشکیل شده از افراد با تجربه، با رویکردی چشمگیر در ارائه خدمات بر اساس نیازها و انتظارات مشتریان عزیز تلاش خواهد کرد تا برترین سطح کیفیت را ارائه داده و به رضایت کامل مشتریان برسد.

۵. ارتقا و بهینه سازی گوگل:

هزینه طراحی سایت معمولاً بر اساس امکانات و خدماتی که برای هر پروژه در نظر گرفته می‌شود، متفاوت است. در سرفپینگ، برای طراحی سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، حقوقی و پزشکی، یک هزینه ثابت با امکانات استاندارد را ارائه می‌دهیم. این هزینه شامل طراحی اختصاصی، استفاده از قالب‌ها و افزونه‌های اورجینال، هاستینگ و دامنه، و تمام امکاناتی که یک سایت برای شروع نیاز دارد را پوشش می‌دهد. با این حال، به دلیل تنوع نیازها و تغییرات ممکن است هزینه نهایی متغیر باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر و مشاوره تخصصی پروژه خود، پیشنهاد می‌شود با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت - هزینه طراحی سایت اختصاصی - هزینه طراحی سایت وردپرسی
قیمت های طراحی سایت در اصفهان

قیمت طراحی سایت در اصفهان

هزینه طراحی سایت معمولاً بر اساس امکانات و خدماتی که برای هر پروژه در نظر گرفته می‌شود، متفاوت است. در سرفپینگ، برای طراحی سایت‌های فروشگاهی، شرکتی، حقوقی و پزشکی، یک هزینه ثابت با امکانات استاندارد را ارائه می‌دهیم. این هزینه شامل طراحی اختصاصی، استفاده از قالب‌ها و افزونه‌های اورجینال، هاستینگ و دامنه، و تمام امکاناتی که یک سایت برای شروع نیاز دارد را پوشش می‌دهد.

مشاهده قیمت‌ها مشاهده نمونه کارها

سایت فروشگاهی در اصفهان

سایت شرکتی در اصفهان

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

نمونه کار طراحی سایت


سوالات متداول طراحی سایت

هزینه سالانه نگهداری سایت چقدر است؟

هزینه سالانه سایت شامل دو بخش مهم است: تمدید دامنه و هزینه سرور/هاست.
تمدید دامنه: هزینه‌ای است که برای تمدید نام دامنه (آدرس وبسایت شما مانند example.com) در سال پرداخت می‌شود. این هزینه معمولاً به شرکتی که دامنه را ثبت کرده‌اید پرداخت می‌شود.

هزینه سرور/هاست: این هزینه مربوط به فضایی است که برای میزبانی وبسایت و محتوای آن نیاز دارید. این فضا می‌تواند بر روی سرور‌های خود شما (سرور اختصاصی) یا روی سرورهای شرکت‌های میزبانی وب (هاستینگ) قرار گیرد. هزینه‌های هاستینگ ممکن است متغیر باشد و بسته به نوع هاست، ترافیک مصرفی و سایر ویژگی‌ها متفاوت باشد.
به صورت کلی یک سایت به طور متوسط،  سالانه ۱.۵ میلیون تومان هزینه نگهداری دارد.

آیا بعد ازتحویل گرفتن سایت یک پشتیبان سایت استخدام نمایم؟

اگر تعداد زیادی مشتری قرار است با سایت شما کار کنند، استخدام چند نفر پشتیبان مشتریان می‌تواند به شما کمک کند. اگر سایت شما شرکتی یا سازمانی است، نیاز به استخدام پشتیبان فنی ندارید و تا ۶ ماه پس از تحویل پروژه، می‌توانید از خدمات پشتیبانی رایگان ما بهره‌مند شوید.

قیمت سایت چند زبانه چقدراست؟

هزینه طراحی سایت چند زبانه بستگی به چندین عامل دارد که شامل گستردگی سایت، نیاز به ترجمه محتوا، توسعه امکانات تغییر زبان و سئو می‌شود.
همچنین، استفاده از مترجم و ترجمه محتوا نیز هزینه اضافی به پروژه می‌افزاید. اگر سایت چند زبانه با امکانات تشخیص زبان مشتری، تغییر زبان و سئو طراحی شود، هزینه مشابه یک سایت فارسی با امکانات معادل خواهد بود. با توجه به اینکه مشتریان از طریق زبان‌های مختلف به سایت دسترسی داشته و سئو بهینه شده برای مخاطبین چند زبانه بسیار حائز اهمیت است، این هزینه بازدهی بالایی دارد و به ارزش افزوده سایت کمک می‌کند.

مدت زمان طراحی سایت چقدر است؟

ایجاد یک سایت شرکتی با وردپرس به طور معمول بین 25 تا 40 روز زمان می‌برد. البته بستگی به میزان صفحات و محتوا دارد که در سایت قرار خواهد گرفت. تعداد صفحات، نوع محتوا، طراحی و سفارشی‌سازی افزونه‌ها می‌توانند به طولانی‌تر یا کوتاه‌تر شدن مدت زمان تأثیر بگذارند. به همین دلیل است که زمان دقیق مورد نیاز برای ایجاد یک سایت شرکتی با وردپرس ممکن است متفاوت باشد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *