ما را دنبال کنید در

طراحی سایت نمایشگاه بین المللی تهران – همکاری شرکت سرفپینگ و نمایشگاه بین المللی

اشتراک گذاری:

طراحی سایت برای نمایشگاه بین المللی تهران

تاریخچه نمایشگاه بین‌المللی تهران:

نمایشگاه بین‌المللی تهران یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویدادهای تجاری و صنعتی در ایران به‌شمار می‌آید. این نمایشگاه به‌عنوان بهترین زمان برای ارتباط بین تولیدکنندگان، عرضه‌کنندگان، صنعتگران و مشتریان از سراسر جهان است، در این راستا شرکت سرفپینگ با همکاری نمایشگاه بین‌المللی تهران، به ارائه خدمات طراحی سایت، اپلیکیشن موبایل برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه می‌پردازد،

اهمیت وبسایت در نمایشگاه بین‌المللی:

وبسایت مهم‌ترین جز از ساختار یک شرکت بین المللی است. وجود یک وبسایت حرفه‌ای و جذاب برای نمایشگاه، فرصتی را فراهم می‌کند تا مخاطبان از سراسر جهان به راحتی اطلاعات موردنیاز خود را پیدا کنند، شرکت‌ها و محصولات را معرفی کنند و ارتباطی موثر را برقرار کنند.

مزایا سایت در نمایشگاه بین‌المللی تهران:

  • دسترسی آسان برای مشتریان: مشتریان شما می‌توانند به راحتی اطلاعات مربوط به شرکت‌ از جمله: خدمات، کاتالوگ، اطلاعات پروژه‌ها، اطلاعات محصول و… را از سایت دریافت کنند
  • تبلیغات : اطلاعات مهم و اخبار جدید نمایشگاه به‌سرعت در وبسایت منتشر می‌شود، و به دست مشتریان شما می‌رسد.
  • جذب مشتریان جهانی: یک وبسایت چند زبانه حرفه‌ای این امکان را برای مشتریان خارجی شما فراهم می‌کند که به خوبی با شرکت شما ارتباط برقرار کنند و از خدمات شما استفاده کنند.
  • ایمیل شرکتی اختصاصی : یکی از مزیت‌‌های وبسایت امکان ساخت ایمیل اختصاصی با نام شرکت خودتان است، که اعتبار بسیار بالایی برای ارتباط با شرکت های خارجی فراهم میکند.

وضعیتی را تصور کنید که در یک شخص یا شرکت در نمایشگاه بین‌المللی با شما آشنا می‌شود و تنها اسم شرکت شما را در خاطرش می‌ماند. در این شرایط، نام شما را در موتور جستجوی گوگل وارد میکند، در این صورت براساس زبان مشتری، سات شما اطلاعات کامل و راه‌های ارتباطی شما را به او نشان می‌دهد

خصوصیات یک سایت حرفه‌ای بین‌المللی:

طراحی سایت بین‌المللی نمایشگاهی نیازمند به‌روز بودن با تکنولوژی‌های جدید و رویکردهای طراحی مدرن است. سایت باید دارای رابط کاربری دوستانه، نمایشی شگفت‌انگیز، سرعت بارگذاری بالا و تطابق با تمام دستگاه‌ها باشد.

قیمت سایت برای نمایشگاه بین المللی:

برای اطلاع از قیمت و امکانات طراحی سایت همراه با اپلیکیشن موبایل، به وبسایت شرکت سرفپینگ مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید تا به شما بهترین پیشنهاد را ارائه دهیم. این امکان باعث می‌شود تجربه کاربری بیشتری را در نمایشگاه بین‌المللی تهران ایجاد کرده و از فرصت‌های جدید و بزرگتری بهره‌برداری نمایید.

2 دیدگاه
علی همتی

سایت نمایشگاهی چه تفاوتی با سایت های معمولی دارد؟ و در کل چه خدماتی ارائه میدید؟

جودکی | joudaki

سایت نمایشگاهی به صورت دو زبانه است و برای نمایشگاه بین المللی بهینه سازی شده است برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۰۵۴۷ تماس بگیرید.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *